Your SEO optimized title

3 Boyutlu Ultrason

3 Boyutlu Ultrason

3 Boyutlu Ultrason
3 Boyutlu Ultrason

Özellikle hamilelik döneminde bebeğin anne karnındaki görüntüsünü ve gelişimini takip etmek için her ay düzenli olarak kullanmış olduğumuz 3 boyutlu ultrason gebelik takibine çok farklı bir boyut kazandırmıştır. Yapmış olduğunuz 3 boyutlu ultrason sayesinde bebeğinizin hangi ayda ne kadar gelişme kaydettiğini daha net görebiliyor ve daha net sonuçlara ulaşma imkanı sağlayabiliyorsunuz. Yeni anne ve baba adayları çoğunlukla 9 ay boyunca bebeklerini ultrasondan görebilmenin heyecanı yaşarlar.

3 Boyutlu Ultrason diğer adı 3d ultrason dur

Kliniğimizde yaptığımız bu inanılmaz deneyim ile kullandığımız cihazlarımızda hizmet verdiğimiz 3 boyutlu ultrason ile yeni anne ve baba adaylarının heyecanına bizler de ortak olarak onlara bebeklerini daha net gösterme imkanını yaşamaktayız. Anne ve babalar 3 boyutlu ultrason sayesinde bebeklerini renkli, daha büyük ve daha yakından görme imkanını elde etmiş oluyorlar.

3D Ultrason teknolojinin son noktasıdır

Bizler gelişen bu teknolojiyi kullanmanın verdiği gururu ve keyfi yaşamaktayız. Diğer ultrason çeşitlerimizle hem de 3 boyutlu ultrason ve de birçok ebeveyn tarafından tercih edilmekteyiz. 3 boyutlu ultrasonun yanı sıra 2 boyutlu ultrason ve 4 boyutlu ultrason imkanını da kullanmak suretiyle daha da detaylı hizmetler verebilmekteyiz.

Ultrason ile gebe takibi 3 boyutlu ultrason ile de yapılmaktadır.

Bu ultrason tekniğimizi 2 boyutlu ultrason çeşidimizi de yapmaktayız. İşlemin yapılması sırasında hiçbir şekilde ağrı duyulmamaktadır. Farklı olarak ise bebeğin fotoğraflarını ve hacmini daha net ve daha renkli, büyük şekilde ailelere teslim etmekteyiz.

Renkli olarak sunduğumuz bu ultrason çeşidini genel olarak 3. aydan sonra kullanmayı tercih etmekteyiz. Bebeğin cinsiyetini ve hacmini, boy ve kilosunu 3 boyutlu çeşidimizle daha iyi anlamakta ve göstermekteyiz. Düz bir şekilde değil tüm hatları 3 boyutlu halde bebeğinizi görme imkanına sahip olmaktasınız.

3 Boyutlu Ultrason yaptırmak için bize ulaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top
Soru Sor