Your SEO optimized title

Detaylı Gebe Ultrasonu

Merve-Ramazan Tür

Rengin Hanıma ablamızın tavsiyesiyle geldik. İlk 23 haftalıkken gelmiştik o zaman sıpamız yüzünü göstermemişti bize. 26 haftalıkken tekrar geldik yavrumuzun o güzel gülümsemesine tanık olduk. Çok mutlu olduk. Rengin Hoca çok ilgili, güler yüzlü,her şeyle ilgilenen bir bayan çok memnun kaldık. İyi ki gelmişiz, iyi ki tanımışız. Biz eşimle çok mutlu olduk ve çok memnun kaldık.
Devamı

Keziban Karagöz

Rengin hanıma 24. hafta kontrolüne geldim. Hocama hasta tavsiyesiyle geldim. Rengin hanım işinde uzman güleryüzlü çok hanım bir doktor inşallah doğumdan sonra kalça ultrasonunada geleceğiz.  Biz hocamızdan memnun kaldık gelen hastalarada tavsiye ederiz. Keşke doğumuda hocam yaptırsaydı. Ama bölümü değilmiş inşallah bir dahaki çoçuğumuzu hocam dünyaya gelmesinde yardımcıcı olur.
Devamı

Detaylı Gebe Ultrasonu

Detaylı Ultrason
Detaylı Gebe Ultrasonu Detaylı Gebe Ultrasonu, bebeğin organlarının gelişiminin büyük ölçüde tamamlandığı, amniyotik sıvının nispeten fazla olması nedeniyle görünebilirliğinin arttığı ve böylece organların nispeten daha ayrıntılı olarak görülebildiği gebeliğin 18 ila 23. haftaları arasında genellikle Radyoloji Uzmanı Doktorlar tarafından uygulanan bir incelemedir. Detaylı Gebe Ultrasonu Sırasında Neler İncelenir? Ayrıntılı Gebe Ultrasonu nda annede meydana gelmiş tüm değişiklikler, yani fetüs ...
Devamı
Top
× Soru Sor